072-2210300
לרכישה 0

למה לי שואב אבק? ועוד רובוט?

שאיבת אבק היא מטלה לא פשוטה. יש להוציא את השואב הכבד מהארון, לחבר את החלקים המתאימים, להזיז אותו ממקום למקום… אדם ממוצע שואף לבצע בעצמו את עבודות הבית, אך המציאות היא שאנשים מזדקנים ומתקשים לעשות פעולות מסוימות. אדם הסובל ממגבלות פיזיות, או אדם זקן יתקשה להתמודד עם מטלת שאיבת האבק ויצטרך להזמין עוזרת בית במידה והוא מעוניין בבית ללא אבק.

אנו שמחים לבשר לכם שהפתרון לבעיה זו נמצא ממש מעבר לפינה. מדובר בשואב אבק רובוטי (רובוט מנקה) המקל על החיים וחוסך את ההתעסקות עם ניקיון האבק.

רובוט מנקה: ניטו

רובוט מנקה: נשמע נפלא – איך זה עובד?

השואב הרובוטי מבצע את הניקיון בכוחות עצמו, ללא צורך בסיוע אנושי. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את שעת ההתחלה וסיום הפעולה, והרובוט יתחיל לעבוד. כמו כן, רובוט מנקה מכיל גם כמה שדרוגים שהופכים את הפעולה שלו לאיכותית יותר-

הרובוטים השואבים מצוידים בחיישנים מיוחדים, המסייעים להם לבצע ניקיון יסודי, גם במקומות שקשה להגיע אליהם. בנוסף, במהלך העבודה אינכם צריכים לדאוג שמא הרובוט יתקל בחפצים. כל הרובוטים מכילים מנגנון בשם “קיר ווירטואלי”, המאפשר לרובוט לסרוק את החדר לפני תחילת העבודה ומונע ממנו מלהיתקל בחפצים שונים. פרט להיתקלות בחפצים, המנגנון הייחודי גם ימנע נפילה מגובה או היתקלות בקירות, כך שלא תצטרכו להשגיח עליו כלל וכלל.

לאחר סיום הפעולה, הרובוט חוזר לבסיסו ומסיים את פעולתו עד לשאיבה הבאה.

ניטו, רובוט מנקה

פתרון אידיאלי – כשיש חיות בבית

כל מי שמגדל בעל חיים בביתו, מכיר את התופעה- כלבים או חתולים משירים עשרות שערות מדי יום, והשערות הרבות מסתובבות בכל רחבי הבית וגורמות לאי נוחות רבה. שואב רובוטי פותר עבורכם את בעיית השיעור. אין צורך ללמוד לחיות עם שערות בכל רחבי הבית, כל שתצטרכו לעשות הוא לתכנת את השואב שלכם לשאיבה יומיומית, והוא ישאב את השערות מכל פינה. בנוסף, תוכלו ליהנות מהשאיבה גם כשאינכם נמצאים בבית, שכן הרובוט עובד באופן עצמאי. למידע נוסף על רובוט מנקה לבעלי חיות ממחמד.

לסיכום, רובוט שואב אבק משדרג את איכות החיים שלכם ומוציא את המילה אבק מחוץ ללקסיקון שלכם.