072-2210300
לרכישה 0

איך לבצע ניקיון מושלם לדירה חדשה?

מעבר דירה הוא אירוע מרגש במיוחד. גם כשהבית הוא כזה שנבנה ממש עכשיו וגם כשמדובר על דירה יד שנייה אבל חדשה עבורכם, תמיד מתעוררות ציפיות לתחילתה של תקופה חיובית באופן כללי, ורצון להבטיח שאכן כך יהיה. על-מנת להיכנס לדירה החדשה ברגל ימין, בדרך הנעימה ביותר האפשרית, כדאי להשקיע בניקיון יסודי של הנכס – ועוד המלצה חשובה היא להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות.

ציוד מקצועי וחומרי ניקוי עוצמתיים

המפתח הראשון לניקיון מושלם של הדירה החדשה, כך שמהיום הראשון תוכלו ליהנות ממנה ולהרגיש בה בבית, הוא ציוד מקצועי וחומרי ניקוי עוצמתיים.

אמנם אנחנו נמצאים בעידן שבו בזכות טכנולוגיות מתקדמות כל אחד וכל אחת יכולים להחזיק בבית ציוד איכותי – למשל שואב אבק רובוטי שחוסך לכם זמן יקר ומבטיח אפס אבק, שערות ושאר לכלוכים ומעופפים ברחבי הבית – אבל כשהמטרה היא ניקוי דירה מקיף לפני שנכנסים אליה, כדאי להשתמש בכלים אחרים. הסיבה לכך היא שסוג הלכלוכים בדירה שזה עתה הושלמה הבנייה שלה שונה מסוג הלכלוכים שמצטברים בבית בזמן שגרה. גם בדירה יד שנייה סוג הלכלוך הוא אחר ולכן כדאי לאפשר לחברה מקצועית עם ציוד ייעודי לבצע עבורכם את העבודה.

בנוסף, כשמבצעים ניקיון מסוג זה ורוצים להיכנס לדירה באופן שקט ונעים, מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי אגרסיביים (אבל ידידותיים לבני אדם ולסביבה!) – כאלה שלא ניתן לקנות בחנות רגילה או שהם יקרים, אבל חברות ניקיון מקצועיות כן נעזרות בהם.

חיסכון משמעותי בזמן

זמן הוא משאב יקר באופן כללי בעידן הנוכחי, וכשנמצאים לקראת מעבר דירה הוא הופך למשמעותי אפילו יותר. הצורך לארוז את תכולת הבית הנוכחי, לבצע פרוצדורות בירוקרטיות שונות (רישום ילדים למסגרות חדשות, העברת חשבונות החשמל והמים ועוד), לרכוש פריטים שדרושים לכם לבית החדש ויש כמובן עוד משימות – כל אלה משאירים מעט מאוד זמן פנוי כשבמקביל מן הסתם אתם נדרשים להמשיך לעבוד ולבצע את מטלות היומיום השונות. הפתרון המתבקש: מציאת חברת ניקיון מקצועי שתבריק את הדירה החדשה ותהפוך את הכניסה אליה לחוויה חיובית במיוחד.

מה כולל ניקיון מקצועי של דירה לפני כניסה?

חברה מקצועית עם ניסיון נרחב בניקיון באופן כללי ובפרט של דירות לפני כניסה אליהן עוברת ביסודיות על כל החללים בבית: הקירות, ארונות הקיר, התקרות, החלונות, התריסים, חדר הרחצה, חדרי השירותים, המטבח – כך שכל פינה וכל סנטימטר בבית יהיו מצוחצחים עבורכם.

צוות מיומן ועתיר ניסיון יודע להבריק כל משטח בהתאם למאפיינים הייחודיים שלו – למשל סוגי שיש שונים במטבח, רצפת פרקט אם ישנה כזו בדירה, חלונות מכל הסוגים וכו’. דגש נוסף בשירות הוא זמינות גבוהה, כך שאפשר יהיה לתאם את ביצוע הניקיון בדיוק למועד האידיאלי מבחינתכם – כך שתוכלו להיכנס לדירה החדשה בלי להתעכב. מחיר השירות נקבע בהתאם לשטח הנכס ולמצבו העכשווי, ובאופן טבעי מומלץ לבצע סקר שוק שבוחן גם את העלות וגם את התועלת הצפויה לכם.