*8365
לרכישה 0

כיצד לשמור על בית נקי בגיל השלישי

גוף האדם הוא מכונה מעניינת. אנו נולדים חסרי ישע, פגיעים לתחלואות שונות ואיננו מסוגלים לאחוז בדבר מלבד אצבע של אבא או אמא; ככל שאנו מתבגרים, כך אנו מפתחים עמידות בפני וירוסים וחיידקים, גופנו מתחזק ואנו לומדים ללכת, לרוץ, להרים חפצים ולבצע פעולות מאומצות לאורך זמן; אולם לאחר שאנו עוברים את השיא ומגיעים אל מה שמכונה “הגיל השלישי”, הגוף שלנו מתחיל לחזור לאחור. אנחנו נחלשים, מאבדים יכולות שבעבר היו ברורות מאליהן כגון ראייה או שמיעה, והגוף שלנו כבר אינו יכול לבצע פעולות הכרוכות במאמץ.

עבור אנשים בגיל השלישי זהו הזמן לשמור על בריאות, לבצע פעילות גופנית, לשמור על תזונה נכונה ולוודא כי ביתם נקי מלכלוך ואבק שבהם עלולים להתחבא מזהמים, חיידקים וגורמים אלרגניים שונים. אלא שדווקא בשלב הזה של החיים, כבר לא קל לקום מהספה או מהמיטה, להרים את כל החפצים מהרצפה, לשאוב אבק ולהעביר סמרטוט כדי לנקות את הבית.

מה עושים? נותנים למישהו אחר לנקות את הבית בשבילנו.

להכניס מישהו זר הביתה?

לבקש מהילדים שלכם לנקות את הבית עבורכם? זה לא ריאלי. יש להם חיים משלהם, וקרוב לוודאי שגם בתים ומשפחות משלהם. למרות הנוחות והידיעה שמדובר באדם קרוב שלא יפגע בכם או ברכושכם, לא תמיד נעים לבקש מהם לנקות את הבית שלכם.

אתם יכולים לשכור מישהי שתגיע אליכם הביתה, בתדירות שתקבעו מראש, ותנקה את ביתכם תמורת שכר שתקבעו מראש. אם אינכם יכולים לבחור עוזרת, תוכלו לבקש מאחד מבני המשפחה הצעירים יותר לשכור אותה עבורכם.

אבל אם אתם לא ששים להכניס הביתה אדם זר, משיקולי פרטיות או חשש מכוונות זדון בנושאי גוף או רכוש, יש גם אפשרות נוספת. כזו שתעניק לכם בית נקי מלכלוך ואבק וראש נקי מדאגות: הכניסו הביתה רובוט שינקה אותו עבורכם.

הפתרון: שואב אבק רובוטי

את כל הפעילות הגופנית המאומצת העשויה להיות כרוכה בניקיון הבית אפשר להחליף בלחיצת כפתור אחת, משום שכאשר יש בבית שואב אבק רובוטי, אין יותר צורך לטאטא, אין צורך לשאוב אבק בפינות הבית ואפילו לא לחבוט בשטיחים על מנת להוציא מהם את הלכלוך שהצטבר בין הסיבים: אפשר לשבת בנחת על הספה ולצפות בטלוויזיה, ולחלופין לצאת מן הבית לסידורים או לטיול, בזמן ששואב האבק עושה את העבודה ביעילות.

HowWillItHelpYou

הנכדים עומדים להגיע לביקור ועל הרצפה יש אבק ולכלוך? לחיצה אחת על הכפתור של שואב האבק הרובוטי – והרצפה נקייה לכבודם. הנכדים הגיעו, נכנסו הביתה עם נעליים מלאות בוץ ולאחר מכן פיזרו פירורים בכל הסלון? אל תיתנו לחיוך לרדת לכם מן השפתיים ותנו להם להמשיך לשחק בכיף, כי אתם יודעים שברגע שהם יילכו תוכלו ללחוץ לחיצה נוספת על אותו כפתור וליהנות מבית נקי כאילו לא עברה בו עכשיו רוח סערה משפחתית.

ואם גם לחיצה על כפתור הופכת למשימה מאתגרת עבור אנשים מבוגרים מאוד, ניתן לחסוך אפילו את זה: ניתן לכוון את שואב האבק הרובוטי כך שיבצע את פעולת הניקיון בזמנים קבועים.

שואב אבק רובוטי גם בנוי בצורה מיוחדת המאפשרת לו להיכנס אל מתחת לרהיטים, כסאות ושולחנות ולנקות גם את הלכלוך והאבק שנמצאים מתחתיו. במילים אחרות, לעולם לא תצטרכו יותר לכרוע על ארבע ולשלוח ידיים אל מתחת לספה, אלא פשוט לשלוח לשם את שואב האבק שלכם. לאחר מכן, כל מה שצריך לעשות הוא לרוקן את מיכל האיסוף מדי זמן מה – והבית ייראה נקי ומבהיק, ללא לכלוך או אבק, למשך זמן רב.