072-2210300
לרכישה 0

רובוט לניקוי רצפה – איך זה יעזור לכם בחיים?

רובוט ניקוי לרצפה מבית ניטו, הוא רובוט שיעזור לכם בחיי היומיום בעיקר בכל הנוגע לשמירה על הניקיון. שואבי אבק רובוטיים, כבר מזמן הפכו לנחלתם של אנשים רבים. אבל שואב אבק מבית ניטו, מחולל מהפכה של ממש. אז מה יש בשואב זה שהופך אותו לכה מוצלח? הכל בהמשך.

ניווט חכם ברחבי החדר – רובוט לניקוי רצפה ניטו, מופעל באמצעות לייזר הפועל על טכנולוגיה מהפכנית וחכמה. השואב יודע היכן צריך לשאוב באמצעות הלייזר הנמצא בתוכו ומכווין אותו, ולכן הוא מהיר יותר משואבים אחרים.

עוצמת שאיבה – אחד הקריטריונים החשובים למדידת ביצועים של שואב אבק הוא עוצמת השאיבה. לשואב אבק רובוטי מסוג זה, קיימת עוצמת שאיבה חזקה במיוחד, ומברשת חדשנית שמסייעת לשואב לשאוב סוגים רבים של משטחים.

הגעה אל פינות נסתרות וחשוכות – מלבד עוצמת השאיבה, לשואב רובוטי דיוק בשאיבה תוך הגעה אל הפינות החשוכות ביותר. השואב בעל עיצוב ייחודי שמאפשר לו להגיע אל הלכלוכים שנמצאים על הקירות, הפאנלים ומתחת לרהיטים.

מברשות ייחודיות – לשואב האבק מברשות ייחודיות לניקוי פאנלים וקירות. בנוסף, השואב בעל פילטר אלרגני כפול שאוסף את הלכלוכים ועוזר לשמירה על אוויר נקי.

מיכל קיבול ענק – עם השואב ניתן ליהנות ממיכל קיבול ענק, שלא צריך לרוקן פעמים רבות, והוא קל לפירוק ולהרכבה.

מלבד יתרונות אלה, שואב אבק ניטו מסייע בחסכון של זמן וחשמל. במקום שהשואב ישוטט ללא תכלית בבית, השואב פועל במיקוד ובמהירות ובכך חוסך זמן, הטענה והמתנה. בנוסף, גם אם השואב זקוק לטעינה הוא חוזר לאחר הטעינה למקום בו ניקה לפני.

רובוט ניקוי לרצפה – ניטו

vfdvd32-large

במה מועיל לנו השואב?

רובוט ניקוי לרצפה, או בשמו הפופולארי יותר – שואב אבק רובוטי, מסייע לנו בעיקר באיכות החיים. עם השואב אין צורך בשימוש במטאטא או בשואב ידני מתיש, אנו יכולים לנקות את הבית יותר ביעילות כאשר השואב עושה את רוב העבודה, ניתן להגיע אל כל האזורים הדורשים ניקיון ללא צורך להתכופף או להרים רהיטים, והבית נקי בכל זמן.

למי מתאים שואב האבק הרובוטי?

שואב אבק ניטו מתאים לכל בית או עסק, אבל הוא עוזר בעיקר להתמודד עם מצבים כגון:

  • חיית מחמד שמשילה שערות רבות בבית.
  • צורך בניקוי שטיחים רבים בבית.
  • השואב מעולה לבתים הומי ילדים ותינוקות.
  • מסייע לאנשים עסוקים שאין להם זמן לשאוב את הבית.
  • מעולה לעסקים כמו: מספרות, מסעדות, חנויות ועוד…
  • השואב מתאים לכל מי שרוצה בית עם רצפות מבריקות ואוויר נקי!