072-2210300
לרכישה 0

הפיתרון לאבק בבית

אם אתם נמנים על אותם אנשים שלא יכולים לסבול אבק בביתם, כנראה שאתם זקוקים לשואב אבק רובוטי. רובוט שואב אבק הינו מכשיר מהפכני המנקה את האבק שבביתכם יותר טוב מכל עוזרת בית. כולנו מכירים את התחושה, בדיוק סיימנו לנקות ולאבק והופס- שוב הוא מופיע.

האבק בבית אינו דבר שניתן לבטל אותו במחי יד, הוא נכנס מכל חור או סדק שנמצא בביתנו. מסיבה זו, הומצא השואב הרובוטי המעניק פתרון חדשני העוקר את בעיית האבק בבית משורשה.

כיצד הרובוט פועל?

קודם כל, נתבונן על מבנהו של שואב האבק. מדובר במכשיר קטן שאורכו בסך הכול 32 ס”מ אך עם זאת הוא מתוחכם להפליא. הרובוט מתוכנת להגיע לכל הפינות הזנוחות בבית ואף מסוגל להגיע מתחת לריהוט כבד. שואב אבק רובוטי בנוי בהתאם לתפקידו – הוא מכיל שתי מברשות צדדיות שמאפשרות לו לנקות שטחים נרחבים, וכמו כן הוא מצויד בשני מכלי איסוף. האחד, לצורך איסוף לכלוך גדול (השאריות של הילדים מארוחת הצהריים, למשל) והשני, לצורך אבק רגיל. בנוסף, השואב מכיל מנגנון מתוחכם הנקרא “קיר וירטואלי”- ניתן להגדיר לפני תחילת הפעולה היכן אתם רוצים שישאב (באילו חדרים), וכך הוא ינקה בדיוק את מה שהוא צריך ולא מעבר לזה.

הקץ לשערות בכל הבית!

שואבי אבק רובוטיים מיועדים עבור שימושים נוספים פרט לאבק הביתי. תתפלאו לדעת, אך השואב הרובוטי שואב גם שערות של בעלי חיים! עבור אנשים המגדלים בביתם כלב או חתול, מדובר בפתרון גאוני ממש. בעלי חיים שונים, דוגמת הכלב והחתול משאירים פרווה וכדורי שיער ברחבי הבית. יש אנשים שלהם תופעה זו לא מפריעה כלל, אך אצל האלרגיים לפרווה של בעלי חיים, מדובר בבעיה של ממש. אנשים הסובלים מאלרגיה לשערות ופרווה של בעלי חיים סובלים מתסמינים שונים שאינם נעימים כלל וכלל. לאנשים אלו שואב האבק הרובוטי יהווה פתרון מצוין. במקום לטרוח ולנקות את השער הנושר מדי יום ביומו, השואב יעשה זאת במקומם, וביעילות רבה.

אם אתם רוצים להצטרף לאנשים המנקים את ביתם בצורה חכמה יותר, רכשו את שואב האבק הרובוטי. מובטח לכם שלא תתאכזבו.