072-2210300
לרכישה 0

השוואה בין שואב אבק לשואב אבק רובוטי

אם יש לך שואב אבק בבית, אתה וודאי שואל את עצמך – למה אני זקוק גם לרובוט שואב אבק.
בפוסט הזה ננסה לבצע השוואה בין שני המכשירים, למנות את היכולות והתועלות של כל אחד מהן, ובסופו תוכל להחליט בעצמך האם שואב האבק הביתי שלך עושה עבורך את העבודה.

תפעול ומאמץ

כולנו רוצים להגיע לתוצאות מצוינות עם כמה שפחות מאמץ (אגב, בכל תחום בחיינו).

שואב האבק הביתי שלכם יכול להביא אתכם לתוצאות מצוינות, כלומר לבית נקי מאבק ומלכלוך, אך במאמץ רב. אתם צריכים לרוץ איתו בכל הבית, לגרור אותו ואת הצינורות והכבלים שלו מחדר לחדר ולנסות להגיע לכל פינות החדרים, לעומק השטיחים ובקושי רב גם מתחת למיטות ולספות.

לעומת זאת, שואב אבק רובוטי מצריך מכם לא יותר מאשר לחיצת כפתור אחת קטנה, וזהו.
את הניקיון בבית שלכם הוא יעשה כבר בעצמו. הוא יגיע לפינות החדרים, מתחת למיטות, לספות ולארונות. הוא ינקה בקרבת מדרגות בלי ליפול וסביב חפצים בבית מבלי להיתקל בהם ולהותיר בהם סימנים (תכונה זו קיימת ברובוט שואב אבק אחד בלבד- ניטו רובוטיקס).

גודל ואחסון

שואב האבק הביתי הוא לרוב גדול, כבד ומסורבל, בעל צינור ארוך ומערכת מברשות ומצריך ממך הפעלת כוח לתפעולו וגם לפנות לו מקום של כבוד באחד מארונות הבית.

רובוט שואב אבק לעומת זאת הוא קטן וקומפקטי, קל להזזה (הוא בעיקר זז בעצמו), כמעט איננו מורגש בבית ומאוחסן בצמוד לעמדת ההטענה שלו – היכן שתבחרו לשים אותו. (אגב, רק את ניטו תוכלו להניח בחדר צדדי והוא עדיין ידע לשוב למקומו לבד).

עצמאות – שלכם ושלו

שואב האבק הביתי איננו עצמאי ולכן גם אתה לא … אם לא תבחרו להוציא אותו מהארון, לחבר את כל החלקים, להפעיל אותו ולנקות – הוא לא יעשה זאת בעצמו.

רובוט שואב אבק – לעומת זאת, עצמאי לחלוטין. הרובוט ניתן לתכנות מראש, כך שינקה במקומכם את ביתכם גם כשאתם יוצאים לסידורים, לעבודה או לבילוי. כשהוא מסיים את פעולת הניקיון – הוא חוזר לעמדת ההטענה בעצמו. כשתשובו הביתה, תמצאו את רצפת הבית שלכם נקי, בלי כל מאמץ מצדכם.

אין ספק ששואב אבק רובוטי הוא סמל לקדמה לא רק במובן הטכנולוגי, אלא בעיקר בהיבט של איכות חיים ושל השדרוג הגדול שהוא מביא לחיינו בעבודתו ומעצם המצאתו.

אז אם גם לכם נמאס לרוץ עם שואב אבק רועש ומסורבל ברחבי הבית ואתם רוצים לשדרג לעצמכם את איכות החיים, תבחרו בניטו.