072-2210300
לרכישה 0

להחליף את השואב הסטנדרטי ברובוט

אחת המטלות המטרידות ביותר במסגרת עבודות הבית, היא שאיבת האבק. ההתמודדות עם האבק בבית יוצרת פלונטר רציני. מצד אחד, גם אם תנקו שוב ושוב האבק יחזור לאותו המקום לאחר זמן קצר, ומצד שני חייבים להפטר ממנו כיוון שהוא גורם למחלות ולאלרגיות. הפתרון הנפוץ ביותר לשאיבת האבק הוא שואב אבק סטנדרטי. השואב הסטנדרטי מחובר לחשמל ושואב באופן ממוקד את השטיחים, הספות, הפרקטים וכדומה.

אולם, השואב הסטנדרטי אינו פועל באופן עצמאי. כדי להפטר מהאבק עליכם להזיז אותו ממקום למקום, לחבר אליו אביזרים נלווים, להתכופף… אין כל ספק, שלאחר סיום השאיבה, הדבר היחיד שתרצו הוא לנוח מעט.

ההמצאה החדשה, שנועדה להקל על החיים היא שואב אבק רובוטי. בניגוד לשואבי אבק אחרים, שואב רובוטי שואב את המשטחים בביתכם באופן עצמאי לחלוטין.

באמת? כיצד זה עובד?

השואב הרובוטי הינו מכשיר קטן וקומפקטי. הודות לממדיו הקטנים מצליח השואב הרובוטי להגיע למקומות נסתרים בביתכם, כמו למשל מתחת לרהיטים או בפינות החדר. לפני שיתחיל בעבודה, יהיה עליכם לתכנת ולהגדיר באילו חדרים תרצו שישאב, ובאילו שעות ולהניח לו לבצע את העבודה. כשתלחצו על כפתור ההפעלה, השואב יעבור על כל המשטחים שהוגדרו עבורו מראש, ישאב אותם באופן יסודי, ולאחר סיום הפעולה יחזור לבסיסו באופן עצמאי להטענת הסוללה.

המבנה של השואב הרובוטי מתוחכם להפליא. מצדדיו יש שתי מברשות, המאפשרות לו לשאוב שטחים רחבים. הלכלוך הנאסף במהלך השאיבה נאגר בתוך מכלי איסוף מסוגים שונים. הסוג הראשון הוא מיכל איסוף עבור לכלוכים גדולים, והסוג השני מיועד בעיקר לאבק.

מי יכול ליהנות מהשואב הרובוטי?

השואב הרובוטי מיועד לכל סוגי האוכלוסייה. חובבי הניקיון המושבעים יזכו ליהנות סוף סוף ממנוחת הנפש; עבור אנשים קשישים המתקשים לבצע את מטלות הניקוי בעצמם- הרובוט יחליף עזרה בתשלום; נשים בהריון החוות מוגבלות פיזית תשמחנה שהן מקבלות עזרה בתחום זה, אין כל ספק, שהשואב הרובוטי מהווה הצלה של ממש עבור רבים.

השואב הרובוטי מסייע במיוחד לאנשים האלרגיים לאבק. במידה ואתם סובלים מאלרגיה חריפה בכל פעם שאתם נמצאים בקרבת אבק, השואב הרובוטי ישאב עבורכם את האבק באופן יסודי גם כשאינכם נמצאים בבית. הודות לשואב הרובוטי תוכלו להימנע מחשיפה לגורם האלרגיה, ולהניח לעוזרכם הנאמן לעשות זאת עבורכם.