*8365
לרכישה 0

כך תנקו את הבית ממקום העבודה

ישנם המון סוגים שונים של שואבי אבק רובוטיים ובשנים האחרונות אנשים רוכשים אותם לא מעט. כל פעם יוצא דגם חדש המנסה להשיג את קודמו ולהעניק יתרונות חדשים העולים על המאפיינים של שואבי אבק מתחרים אך את שואב האבק הרובוטי מבית ניטו עוד אף שואב אחר אינו מצליח להשיג. כאשר עיצבו את ניטו לקחו בחשבון את כל הכשלים של שואבי אבק רובוטיים של חברות אחרות וייצרו אותו כך שיוכל לענות על מרב המאפיינים ולהעניק מקסימום יתרונות כלומר, ניקיון מלא ואיכותי שאינו מצריך את הבקרה שלנו בתום התהליך. רוב שואבי האבק המתחרים אינם מסוגלים להעניק ניקיון שלם ומפספסים חלקים מסוימים שאין ביכולתם להגיע אליהם כיוון שאינם מעוצבים בהתאם ולכן אנחנו צריכים לעבור אחריהם ולהשלים את העבודה בעצמינו. עם השואב אבק של ניטו, בעיה זו נפתרה אחת ולתמיד. לא רק שלא נצטרך להשלים את הניקיון בעצמנו, גם נוכל להגיע אל בית עם רצפה נקייה כאשר נחזור הביתה מהעבודה מפני שבשואב של ניטו מותקנת אפליקציה שניתן לשלוט בה באמצעות המכשיר הסלולרי מכל מקום.

כיצד פועלת האפליקציה של ניטו

רובוט מנקה רצפה שמותקנת בו אפליקציה לשליטה מרחוק משנה את כל חוויית הניקיון.

טעינה לוח זמנים אינטואיטיבי צייתן ומדויק
ניתן להורות לשואב האבק לחזור למקומו ולהטעין את הסוללה ניתן לקבוע לשואב הרובוטי לו”ז מדויק שיחזור על עצמו מדי יום, שבוע וכולי ניתן להפעיל את האפליקציה בקלות בעזרת חיצים כמו שנפעיל מכונית על שלט רחוק ניתן להורות לשואב הרובוט לנקות מכל מקום במידה ושכחתם להפעיל אותו בבית

שואב האבק הרובוטי של ניטו הוא בעצם שיא הטכנולוגיה כאשר מדובר בשואב רובוטי. כל החלקים המרכיבים את הרובוט הם חדשניים, גדולים יותר מהחלקים הרגילים וכך מאפשרים פעולת ניקיון יסודית וארוכה יותר בתהליך אחד בלבד. עד שניטו אינו מסיים את עבודת הניקיון במלואה הוא אינו חדל לנקות. הפעלת ניטו באמצעות רשת ה-וויי-פיי דרך האפליקציה שלו שיוצרה במיוחד בעצם מעלה את המצאת השואב הרובוטי לדרגות חדשות כאשר אין צורך להיות בבית על מנת להורות לשואב להתחיל בתהליך הניקיון.

תוצאת ניקיון ללא תחרות

עוד לפני שניטו יצא לאור המתכננים חשבו כיצד לייצר שואב אבק רובוטי שיכול להעניק מכלול של יתרונות ולכן הבינו שקודם כל הוא צריך להיות גדול יותר ושנית, עיצובו מוכרח להשתנות. שואב האבק מבית ניטו על סוגיו השונים מעוצב בצורת האות D. עיצוב זה מעניק לשואב את היכולת להיצמד לפינות הבית ולפנלים ובעצם לא לפספס אף חלק מהמשטח עליו הוא עובר. שואבי אבק רובוטים המעוצבים בצורת עיגול פשוט אינם מסוגלים להגיע לכל החלקים האילו כי צורתם אינה מאפשרת. ניטו הוא בעל המאפיינים הטובים והרבים ביותר לכן אין שואב אחר המסוגל להעניק פעולת ניקיון אפילו דומה לזו של ניטו.