*8365
לרכישה 0

שואב רובוטי מוגדר על פי עיצובו

מהו בעצם עיצוב נכון ואיך הוא תורם לאיכותו של מוצר? ובכן, בעולם העיצוב יודעים היטב שמה שהופך מוצר מעוצב למוצר מוצלח הוא לא היופי החיצוני שלו אלא אם מצליח לענות על הפונקציה שלשמה יוצר. עיצוב מוצלח=מוצר שעובד ועונה על הצפיות שלו. אם כך איך העיצוב של שואב האבק של ניטו מעניק לו יכולות העולות על יכולותיהן של שואבי אבק מתחרים אתם שואלים? במאמר הבא אפרט ואסביר בדיוק איך צורת האות D שבה מעוצב שואב האבק של ניטו תורמת להצלחת המוצר ומעלה אותו בכמה וכמה דרגות מעל למתחריו. לפני שמעצבים מוצר, צריך לחשוב מהי הדרך הטובה ביותר להשיג תוצאה מקסימלית ובמקרה של ניטו תוצאת ניקיון מקסימלית שאינה משאירה מקום לטעויות. לא בכדי זכה ניטו לתואר שואב האבק הרובוטי המוצלח ביותר.

אלו יתרונות מעניקה צורת ה-D

שואב רובוטי המעוצב במיוחד בצורה ייחודית עולה ביתרונותיו על כל שואב אבק רובוטי מתחרה והצורה של ניטו היא זו שמבדילה אותו משואבי אבק רובוטיים אחרים ומעניקים לו מעמד של שואב רובוטי מנצח.

גדול יותר צורת ה-D מאפשרת הכנסה של חלקים גדולים יותר המספיקים לעבודת ניקיון ממושכת ומלאה.
בעל שתי מברשות צורת ה-D מאפשרת מברשת גדולה ומשולבת בחזית השואב ועוד מברשת צדית המשלימה את הניקיון.
ניקיון מלא צורת ה-D מאפשרת לניטו להיצמד אל כל הפינות והפנלים עד הסוף כך שלא נותר שטח מלוכלך.
איסוף מלא צורת ה-D מאפשרת מקום למיכל איסוף גדול יותר המספיק לכל תהליך הניקיון ללא הצורך בריקונו.

צורת ה – D מאפשרת לשואב הרובוטי לבצע פעולה שאף שואב אבק אחר אינו יכול לבצע והיא להיצמד אל כל הפינות השונות והפנלים בבית. בדיוק בגלל שהרובוט השואב מעוצב בצורה כזו, הוא יכול בקלות להגיע אל הפינות בבית שבדרך כלל מצטבר בהן הכי הרבה לכלוך ולהשאירן נקיות. כאשר שואב האבק של ניטו נצמד אל הקירות, המברשת הצדית המיוחדת שמותקנת בתוכו, מגיעה ביסודיות אל כל הפינות החשוכות שבדרך כלל שואבי אבק רובוטיים אחרים מפספסים וכך אינם מעניקים ניקיון מושלם ואחיד. עם ניטו אין זה כך, ניטו מעניק ניקיון איכותי ומקסימלי בזכות צורתו המיוחדת.

Corner Clever

טכנולוגיית ניקוי הפינות החכם של שואב האבק הרובוטי של ניטו תוכננה במיוחד כך ששואב האבק יוכל לנקות את כל חלקי הבית בצורה שווה ומושלמת. בצורה הזו ניתן להבין ששואב האבק הרובוטי של ניטו הוא אכן מוצר העונה על ציפיותיו בזכות העצוב שלו שמאפשר לו לענות על הפונקציות השונות שבשבילן ייעדו אותו. אם אין ברשותכם עדין שואב אבק רובוטי ואתם מתכננים לרכוש אחד כבר זמן מה, השואב של ניטו הוא בדיוק מה שאתם צריכים. שואב אבק רובוטי שיודע להפעיל את עצמו, יודע לכוון את עצמו ואינו מפסיק עד שסיים לעבור על כל חלקי הבית ללא יוצא מן הכלל.