*8365
לרכישה 0

מברשת משולבת בעיצוב ייחודי

אם הנכם אנשים הרגישים במיוחד לאבק ואף אלרגיים ביותר, המאמר הבא מיועד עבורכם ויכול מאוד להקל על הרגישות שלכם לאבק. לצערנו הבית שלנו צובר אבק, בייחוד אם החלונות של הבית פתוחים. אי אפשר להשאיר את הבית סגור בכל עת רק על מנת שנוכל להתחמק מהאבק הנכנס פנימה, הבית זקוק לאוורור וסירקולציה של אוויר אחרת הריח בבית לא יהיה נעים ותיווצר תחושה של מחנק. אז יש לי בשורות משמחות עבורכם. שואב האבק הרובוטי של ניטו הוא מומחה בניקוי יסודי של האבק המצטבר בבית. שואב האבק של ניטו תוכנן כך שיוכל להתאים ולעזור לאנשים הסובלים מבעיות אלרגיה ובגלל המאפיינים המיוחדים והספציפיים שקיימים בתוך המערכת המשוכללת שלו, השואב מסוגל להתמודד עם כל סוג של לכלוך, שערות ואבק בפרט. אז אילו מאפיינים הופכים את ניטו למומחה בשאיבה של אבק ולכלוכים שונים? מיד אפרט.

חלל ריק מאבק בכל עת

מה שהופך שואבי אבק רובוטיים לכאלו היכולים להתמודד עם כל סוגי הלכלוך והאבק שנדבק לרצפה היא כמובן המברשת. המברשת של שואב האבק של ניטו יוצרה באופן ייחודי שאף מברשת אחרת אינה משתווה לה ביכולותיה השונות. אלו המאפיינים של המברשת המשולבת מבית ניטו.

חומר המברשת עשויה מאלומיניום ומשלבת להבי סיליקון שאינם זקוקים לתחזוקה קבועה
גודל המברשת שח ניטו גדולה בכ-50% משאר המברשות של שואבים רובוטיים מתחרים
מיקום המברשת מותקנת בחזית ולא באמצע כך שמגיעה לכל המקומות
יכולת המברשת של ניטו יכולה להתמודד עם כל סוגי הלכלוך ובמיוחד עם שערות של בעלי חיים
מברשת צדית לניטו תוספת של מברשת צדית שנצמדת לפינות ולפנלים ומשלימה את עבודת המברשת הראשית

התכנון הייחודי של המברשת של ניטו מאפשרת לשואב הרובוטי להתמודד עם כל סוג של לכלוך בו הוא פוגש, הוא מתוכנן להכיל כמות גדולה מאוד של אבק שנדבק אל רצפת הבית ובנוסף, שואב את השערות הרבות הנושרות מבעלי החיים שלנו. לאורך הניקוי, המברשת משחררת את האבק אל מיכל איסוף אשפה גדול המכיל פילטר אנטי אלרגני כפול שנועד לסנן את האוויר בצורה כל כך מדויקת כך שמסלק את כל הגורמים האלרגנים. המברשת המשולבת מכילה גם מברשת צידית המותקנת בצד השואב הרובוטי כך שכאשר ניטו נצמד לקיר     (בגלל צורת ה D שבה מעוצב), המברשת מגיעה עד לכ – 10 מ”מ מהקיר ומנקה את כל הלכלוך והאבק הנצברים בפינות הבית. עם המברשת המשולבת של ניטו, אין מקום בבית שלא יעבור ניקיון בניגוד לשואבים המתחרים המאבדים 20 ס”מ מהקיר בגלל שהמברשת נמצאת במרכז השואב.

תפיסת ניקיון חדשה

אז אם אתם אלרגיים לאבק בצורה מוגזמת או לא מוגזמת, אינכם צריכים לסבול יותר. שואב האבק הרובוטי של ניטו ישנה את איכות חייכם ולא תצטרכו להתעמת יותר עם האבק או לכלוך אחר. הבית שלכם יוכל להיות מאוורר על בסיס יומיומי ושואב האבק הרובוטי של ניטו יעזור לכם לשמור על בית נקי. כיוון שניתן להפעיל את ניטו על ידי אפליקציה בסמארטפון, תוכלו בלחיצת כפתור אחת לחזור אל בית נקי מאבק, לשבת על הספה שלכם, לנשום לרווחה ולנוח.