*8365
לרכישה 0

מאפייני השואב הרובוטי הטוב ביותר

ניטו כבר מזמן ידוע בתור שואב האבק הרובוטי מספר אחת מבין כל החברות והדגמים השונים הקימים בשוק. אך מה באמת מבדיל את ניטו משואבי אבק רובוטיים אחרים. רוב שואבי האבק הרובוטיים צורתם היא עגולה בעוד שניטו מעוצב בצורה אחרת. שואב האבק הרובוטי של ניטו מעוצב בצורת האות D. השואב של ניטו מעוצב בצורה שכזו כיוון ששואב רובוטי טוב מתחיל בעיצוב. ישנה המון מחשבה מאחורי הבחירה העיצובית של שואב האבק של ניטו, הוא עוצב בצורת האות D לאחר שהיצרנים הבינו שעיצוב הרובוט בצורה שכזו, משנה את טכניקת הניקיון ורובוט שמעוצב בצורה הזו מביא לתוצאות טובות בהרבה מאשר לשואבים המתחרים.

צורת ה – D של השואב מעניקה תוצאה מושלמת

צורת ה – D של שואב האבק של ניטו נקראת גם ניקוי פינות חכם, Corner Clever המעניק לשואב אבק רובוט את היכולת לנקות את הרצפה עד הסוף ללא מקום לטעויות או פינות מלוכלכות. הנה כמה מהמאפיינים העיקריים ההופכים את ניטו להיות המועמד החזק ביותר.

מכיל מברשת משולבת ניטו מכיל מברשת משולבת בחזית הרובוט העובדת יחד עם מברשת צדית יחד הם נצמדים לפינות ולפנלים ומנקים ביסודיות
מיכל אסוף גדול העיצוב מאפשר מיכל איסוף אשפה כך שהרובוט אינו נתקע בכל משך פעולת הניקיון
ריקון אשפה ללא מגע ניתן לשלוף את מיכל איסוף האשפה בקלות וללא מגע בלכלוך בשום אופן
מכיל פילטר אנטי אלרגני מיכל איסוף האשפה מכיל פילטר אנטי אלרגני המונע מחלקיקים רעילים להתפשט אל חלל החדר
מערכת מיפוי לייזר לניטו מערכת מיפוי לייזר חדשנית כך שמסלולו מתוכנן מראש ואינו חוזר על משטחים שניקה כבר בשנית

צורת D של שואב האבק של ניטו, מאפשרת למברשת המותקנת בתוך השואב להיות ארוכה יותר. המברשת הראשית המותקנת בתוך שואב האבק של ניטו גדולה בכ-%50 מהמברשת המותקנת בשואבי האבק העגולים. מברשת שווה כ -60-80% מהניקיון של הרובוט לכן שואב האבק של ניטו הוא היחיד היכול להגיע לתוצאת ניקיון מקסימלית. בעוד שואבי אבק עגולים מפסידים שטח ניקיון, המברשת הראשית של ניטו מגיעה עד לכ -10 מ”מ מהקיר ומצליחה לאסוף את כל האבק שהצטבר ונדבק לרצפה.

עיצוב נכון שווה תוצאה מקסימלית

ישנם סוגים שונים של שואבי אבק מבית ניטו ובאפשרותכם לבחור את האחד המתאים לכם ביותר. כולם מעוצבים בצורת D ומגיעים לתוצאות הטובות ביותר בגלל צורתם. צורת ה D של שואב האבק הרובוטי של ניטו הוא אחד מהסיבות העיקריות ההופכות את ניטו לשואב האבק הרובוטי המתקדם בעולם. מאפייניו השונים והרבים המשולבים יחד עם העיצוב החדשני והחכם של הרובוט, הופכים אותו לשואב מומחה בניקיון הרצפה, שואב שאינו מפספס אף חלק ומקנה תוצאה שאף שואב לא מצליח להתחרות בה. אם אתם מחפשים לרכוש שואב אבק רובוטי אמין, איכותי, זריז ושאינו דורש תחזוקה שוטפת, שואב האבק של ניטו הוא הבחירה המושלמת עבורכם.