fbpx
לרכישה 0

Neato

נגד

iRobot

לפני שאתה קונה - כדאי שתשווה!

ישנם היום רובוטים שואבי אבק רבים, חלקם פשוטים וזולים שאמנם עולים פחות, אך אינם עושים את העבודה ולמעשה אינם מחזירים את ההשקעה.אך יש גם רובוטים איכותיים ומקצועיים - שנותנים מענה אמיתי לניקיון הבית. מעל כולם מתבלט ניטו - שואב האבק הרובוטי הטוב בעולם! שנחשב לדור החדש של שואבי האבק הרובוטיים, חולל מהפכה בתחום והותיר את המתחרים הרציניים שלו הרבה מאחור - הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת תוצאות בשטח!

ניטו נחשב למוביל את החדשנות בשוק שואבי האבק הרובוטים בעולם וקובע סטנדרטים חדשים שכולם מנסים לחקות

הידעת?

שלושה גורמים בסיסיים חייבים להתקיים בבחירת שואב אבק רובוטי בלעדיהם לא ניתן להגיע לתוצאות ניקוי איכותיות: מבנה הרובוט שיאפשר ניקיון עד לפנלים, עוצמת שאיבה חזקה תאפשר לרובוט לשאוב את הלכלוך ומערכת ניווט שתוביל את הרובוט לנקות את כל הבית. מספיק שאחד מהגורמים לא יתקיים והתוצאה תהיה חלקית בלבד!

בחרנו לבצע עבורך השוואה בין שני הרובוטים המובילים את שוק הרובוטים הביתיים בעולם Neato ו- iRobot והנה כמה עובדות שחשוב לך לדעת:

עיצוב חכם ופונקציונאלי

מבנה שואב האבק הרובוטי חייב להיות מעוצב פונקציונאלית, כך שיוכל לשאוב עד לפנלים, המכשולים ובקרבת הפינות.

שואב אבק רובוטי ניטו

בזכות החזית הישרה, "עם ניטו אתה מרוויח" ניקיון מלא עד לפינות ולאורך כל קירות הבית... ניטו הוא הרובוט היחיד בעולם שתוכנן ועוצב בצורת D - כך שיוכל לשאוב היטב כל פירור לכלוך ולאורך הקירות - עד לפנלים, קרוב למכשולים ועד הפינות!

שואבי אבק אחרים

בגלל צורתו העגולה - השאיבה נעשית במרכז הרובוט ולכן עם iRobot אתה מפסיד ניקיון של קרוב ל 20 ס"מ לאורך קירות הבית שלך! אתה יכול לדמיין את הבית שלך כשלאורך כל הקירות נשארים מפוזרים 20 ס"מ של לכלוך??? (ואתה יודע שלאורך הקירות מצטבר רוב הלכלוך)

מברשת שווה כ 60%-80% מיעילות הניקיון!

כדי להרים אבק ששקע ונדבק לרצפה, מברשת הרובוט חייבת לעבור על כל הרצפה ולשחרר את האבק

צורת ה D הייחודית של ניטו מאפשרת למקם בחזית הרובוט מברשת ראשית ענקית (גדולה ב 50% מרובוט עגול!) ועד 10 מ"מ מצד הרובוט! העיצוב הייחודי מאפשר רק לניטו לנקות את הריצפה עד הסוף.

הצורה העגולה של יתר הרובוטים מאלצת למקם במרכז הרובוט את אזור הניקוי הכולל מברשת ראשית קטנה ולהשאיר אזור מלוכלך של כ 200 מ"מ בחזית הרובוט ו 98 מ"מ מצד הרובוט!

טכנולוגית שאיבה ™SpinFlow

עם עוצמת השאיבה החזקה בעולם (מעל לפי 5 מכל רובוט אחר) ובשילוב עם מברשת חדשנית - רק ניטו יודע לשאוב "ניקוי עמוק" חול, אבק, שיערות סיבים מכל סוגי המשטחים כולל (היחיד) שאיבת שטיחים!

מערכת שאיבה של ניטו

בזכות הרובוט עם עוצמת השאיבה החזקה בעולם (40 וואט) עם ניטו אתה מרוויח ניקיון יסודי של כל סוגי הרצפות כולל השטיחים. מערכת השאיבה של ניטו חזקה פי 5 ויותר מ iRobot והמשמעות ברורה – בית מצוחצח.

מערכת שאיבה של iRobot

בגלל שאיבה חלשה מאוד (7 וואט) עם iRobot אתה מפסיד את יכולת הניקיון של שואב אבק אמיתי. רובוט ללא שאיבה חזקה ישאיר חלק מהלכלוך מפוזר על הרצפה והשטיחים.

כיסוי שטח

הבית שלך יהיה נקי אך ורק אם שואב האבק הרובוטי שלך, יעבור ביסודיות על כל המשטחים (כולל שטיחים), יגיע לכל פינה וינקה גם לאורך הקירות ומתחת לספות עד לסנטימטר האחרון!

ניטו: ניווט לייזר מהפכני

בזכות מערכת ניווט לייזר מהפכנית, "עם ניטו אתה מרוויח" ניקיון מושלם של כל בית. ניטו מבוסס על טכנולוגיה פורצת דרך - מערכת ניווט חדשנית ומונחית לייזר, בעזרתה הוא מתכנן את מסלול הניקיון המהיר והיסודי ביותר של ביתך - עד לסנטימטר האחרון!ניטו ינקה סביב חפצים הפזורים בבית, בקרבת רהיטים או בני הבית - בעדינות וכמעט ולא יגע בהם! רק ניטו מסוגל לשאוב ביסודיות כל בית עד גודל 350 מ"ר, בלי לדלג על אף סנטימטר (באחריות) ובלי לחזור על אזורים שכבר ניקה. אם ניטו לא סיים את הבית עקב גודלו וזקוק לחדש כוחות - הוא שב בעצמו לעמדת ההטענה, ממלא מצברים וחוזר בדיוק למקום ממנו הפסיק - להשלים את העבודה!

iRobot: מטייל רנדומלי

בגלל שיטת עבודה רנדומלית (מקרית), עם iRobot אתה מפסיד ניקיון של אזורים שלמים בביתך. iRobot מסתובב בבית הלוך ושוב ומנקה ללא שיטה, נתקל ברהיטים ובקירות, חוזר ללא צורך שוב ושוב (ושוב!) על מקומות נקיים - כאשר ישנם אזורים וחדרים אליהם כלל לא יגיע וישאיר את הלכלוך מפוזר.

שיער בעלי חיים

כל מי שמגדל בעל חיים בבית (עד כמה שהוא אוהב אותו) משועבד באופן מתמיד לשיער המפוזר בכל פינה, על השטיחים ומתחת לרהיטים.

ניטו

ניטו נחשב למומחה עולמי בשאיבת שיער בעלי חיים! השילוב בין מברשת חדשנית ודוחת שיער לעוצמת השאיבה החזקה שלו, מסייע לו לשאוב כל שערה מהרצפה ומאפשרת לך לגדל את חיית המחמד שלך בכיף ובלי לנקות שיער כל היום. בנוסף, לניטו פילטר מיוחד השומר שהשאיבה העוצמתית לא תיחלש בשל הלכלוך המצטבר.

iRobot - roomba

ב- iRobot המברשות עושות את רוב העבודה. כשיש שיער בעלי חיים בכל מקום, המברשות מתמלאות במהירות ולמעשה "סותמות" את הפילטר ואת יכולת השאיבה של הרובוט.

מיכל ופילטר לאיסוף האשפה

גודל מיכל האיסוף הוא משמעותי מאוד ברובוט שואב אבק, והתפעול חייב להיות קל, פשוט ומהיר ועם כמה שפחות עיסוק באבק ובשערות

ניטו

בזכות מיכל איסוף גדול במיוחד עם ניטו אתה מרוויח יכולת איסוף כמות גדולה מאוד של לכלוך! הפילטר האנטי אלרגני הענק של ניטו דואג לשמור על עוצמת שאיבה גבוהה במהלך כל ההפעלה, תפעול הרובוט קל ופשוט, והכי חשוב, לא מצריך לפרק אותו לחלקים או לגעת בלכלוך ובשערות. כל מה שנדרש ממך הוא לגשת לפח הקרוב, לרוקן את המיכל ו- ניטו מוכן לפעולת הניקיון הבאה.

iRobot - roomba

בגלל מיכל איסוף לכלוך קטן יחסית שמתמלא במהירות עם iRobot אתה מפסיד יכולת לשאוב בתים מלוכלכים ומחזיקי חיות מחמד בבית. הפילטרים הקטנים של iRobot נסתמים תוך דקות ובגלל עוצמת השאיבה החלשה iRobot הופך למטאטא נייד! התחזוקה של iRobot קשה מכיוון שצריך להסיר הלכלוך הנתפס בגלגלים ובמברשות בתדירות גבוהה.יכל לא גדול ופילטרים זעירים הנסתמים במהירות כבר בתחילת הפעולה. כאשר הפילטרים נסתמים מעבר האוויר של שאיבת האבק חסום, וללא יכולת שאיבה נהפך איי רובוט למטאטא נייד!


בזכות התכונות האלו ורבות נוספות ניטו נבחר לשואב האבק הרובוטי הטוב בעולם!
ונחשב לדור החדש של שואבי האבק הרובוטיים.
ניטו חולל מהפכה בתחום והותיר את המתחרים הרציניים שלו הרבה מאחור
הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת תוצאות בשטח!