לרכישה 0

איך מפנים את הדירה בקלות וכיצד לנקות אותה אחר כך מהר?

מעבר דירה טומן בחובו המון התרגשות, אך כל הרגשות החיוביים שלכם עשויים לחלוף מהר, ברגע שתגלו במה הדבר כרוך – פינוי הדירה והניקיון שלה. אז כן, פינוי הדירה וניקיון שלה אלו אולי לא משימות מרגשות וכיפיות כמו ההתחלה החדשה שצפויה לכם בבית החדש, אך הן חלק בלתי נפרד מהתהליך ולכן עליכם להיערך לכך. 

אם אתם רואים שאם מתקשים להתפנות לנושא, שיקלו לשכור חברת פינויים מקצועית אשר יכולה לעשות את עבורכם את העבודה, לחסוך לכם זמן יקר, ולעזור לכם לסמן וי על המשימה בקלות. כמו כן, תוכלו לרכוש גם שואב אבק רובוטי מתקדם שיסייע לכם לשמור על ניקיון הבית באופן שוטף, מבלי להתאמץ בכלל.

מדוע ניקיון הדירה חשוב?

אם אתם חוששים שלא תוכלו או תספיקו לעשות זאת בעצמכם, אתם יכולים לשכור את חברת עדי פינויים שתעזור לכם לפנות את כל החפצים שלא עוברים אתכם, ולהשאיר את הדירה אחריכם כמה שיותר נקייה בעזרת הצוות של הדירה שמשתמש בשואבי אבק רובוטיים מתקדמים לצורך ניקוי וסדר מהיסוד. לאחר עבודת פינוי הדירה ובסיום ניקיונה, תקבלו אותה מצוחצחת כחדשה.

בין אם קנו את הדירה מכם, ובין אם היא עוברת לידיהם של שוכרים אחרים, מגיעה להם התחלה נקייה וחלקה. סביר להניח שגם אתם קיבלתם את הדירה במצב טוב כשרק קניתם או שכרתם אותה, מה גם שבטוח שהייתם רוצים להיכנס לדירה מאורגנת ונקייה ללא חפצים בעצמכם. על משקל "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך" אם אתם מצפים להיכנס לדירה מפונה ונקייה, הקפידו לעשות את אותו הדבר עבור אחרים. 

כאשר מדובר על דירה שאתם שוכרים, אל תשכחו גם שיש פיקדון אצל בעל הבית, והוא יכול להשתמש בו במידה ומרגיש שהשארתם אחריכם חלל שלא נמצא במצב טוב. לכן, אם אתם רוצים להימנע מתקלות מיותרות, פנו לחברה שמתמחה בפינוי תכולת דירה ומתחייבת להשאיר את הדירה שלכם נקייה ומסודרת לאחר הפינוי. זה אולי ידרוש מכם טיפה יותר זמן ואולי גם השקעה כספית קטנה, אך התהליך יהיה פשוט, קל ונטול מאמצים – ממש כמו ניקוי הדירה בעזרת שואב אבק רובוטי מתקדם.

מה בדיוק עושה חברת פינוי דירות?

חברת פינוי דירות מפנה עבורכם את הדירה. לעיתים, השירות יהיה כרוך בתשלום ובחלק מהמקרים הוא אפילו יהיה בחינם, כך ששווה לבדוק. חברות אלו מספקות מענה למשפחות או יחידים שעוברים דירה ונותרים עם רכוש או רהיטים שאין בהם יותר שימוש. התהליך כולל הגעה של צוות החברה כדי לבצע הערכה מקצועית של היקף העבודה, לאחר מכן מגיע שלב המיון והאריזה ולבסוף פחנוי התכולה וניקיון הדירה.

פינוי התכולה מתבצע בהתאם לחוקי העזר העירוניים, כך שאם יש פסולת משליכים אותה אל אתרי הפסולת המורשים ולא זורקים את הרהיטים שלכם סתם כך ברחוב. כמו כן, ישנם מקרים בהם יקנו מכם את תכולת הדירה ובמקרים אחרים, הרהיטים ימסרו לנזקקים. 

לאחר הפינוי, הדירה תעבור ניקיון ואתם תוכלו לצאת לדרך החדשה שלכם בקלות ובמהירות!