השירות של ניטו

שרות ותמיכת לקוחות 072-2210310

על מנת לזרז את הטיפול מומלץ ליצור קשר בדוא”ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. או This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  . אנו שמחים לעזור לכם בכל שאלה. על מנת לחסוך לכם זמן, אנא בדקו אם השאלה מופיעה ברשימת השאלות הנפוצות.


מעבדת שרות ראשל”צ ברחוב סחרוב 19

תנאי השרות: במידה וניטו רובוטיקס זקוק לבדיקה או לשרות במעבדת החברה, תוכל להביא את ניטו למעבדה או נא ליצור קשר עם שרות הלקוחות 072-2210310 ונתאם עבורך משלוח.

ראו הוזהרתם: בשוק הישראלי נמכרים דגמים שונים של ניטו רובוטיקס שאינם מיועדים לארץ. הרובוטים מגיעים לארץ בניגוד למדיניות ניטו העולמית, ללא אחריות, ללא שרות ותמיכה מקצועית.

אל תתפתו ושימרו על כספכם. רכשו אך ורק ממקום בטוח ומקצועי!

חברת אפקטיב רובוטיקס הינה היבואן הבלעדי של ניטו רובוטיקס בישראל. על פי הוראת ניטו רובוטיקס העולמית החברה נותנת אחריות, תמיכה ושרות טכני עבור ניטו שנרכש ישירות אצלה בלבד! יבואן בלעדי: חברת אפקטיב רובוטיקס בע”מ רחוב סחרוב 19 ראשל”צ

חשוב לזכור: שימוש נכון ע”פ הוראות היצרן יאריך את חיי הרובוט ויעניק לך ניקיון מקסימלי ללא מאמץ למשך שנים רבות.

השירות שלנו

  • החברה תעניק שירות טכני ללקוח שרכש רובוט אצלה בלבד.
  • באחריות הלקוח, להביא את הרובוט בעת הצורך אל מעבדת השירות.
  • במידה ותהיה מעוניין לשלוח את הרובוט באמצעות שליח – אנא צור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון: 072-2210310 על מנת לתאם משלוח.
  • עלות המשלוח היא באחריות הלקוח- כולל בתקופת האחריות.

מעבדת שרות ראשל”צ ברחוב סחרוב 19 תנאי השרות: במידה וניטו רובוטיקס זקוק לבדיקה או לשרות במעבדת החברה, תוכל להביא את ניטו למעבדה או נא ליצור קשר עם שרות הלקוחות 072-2210310 ונתאם עבורך משלוח.