יתרונות ניטו רובוטיקס

ניטו –שואב אבק רובוטי

כל היתרונות

ניטו – שואב אבק רובוטי המוביל והחזק בעולם, ינקה את ביתך בעזרת מערכת ניווט מהפכנית !

שואב אבק רובוטי המתקדם בעולם ניטו, שפותח על ידי מומחים בינלאומיים בעמק הסיליקון שבקליפורניה – מעניק לך לא רק ניקיון של רצפת הבית, אלא גם חופש, איכות חיים, ומרחב בריא יותר לך ולמשפחתך – כל זאת בשל התכונות הייחודיות שלו – העולות על כל שואב אבק רובוטי אחר.

מערכת ניווט מהפכנית תמפה את הבית שלך ותבריק בו כל אזור!

בשונה מרוב שואבי אבק רובוטיים כיום – המנקים את הבית באופן חלקי ומשאירים אחריהם אזורים גדולים של לכלוך, לניטו יכולת למפות את ביתך באופן מושלם.

מערכת הניווט החדשנית והמתקדמת של ניטו, באמצעותה סורק הרובוט את ביתך על ידי קרן לייזר – שמאפשרת לו לזהות את הרהיטים בבית וליצור מפה שמתעדכנת כל הזמן. אף אם שיניתם את מיקומו של רהיט כלשהו בחדר, ניטו יזהה אותו וינקה סביבו מבלי להתבלבל. והתוצאה: ניטו כמעט ואינו נתקל ברהיטים.


המפה מאפשרת לו:

  • לתכנן את תהליך הניקיון ואז לנקות את הבית
  • להיכנס מתחת למיטות ולספות
  • לשאוב היטב את השטיחים
  • לנקות עד למדרגות – וימנע מנפילה
  • לנקות כל סוג משטח (רצפה, פרקט, שטיחים מקיר לקיר, גרניט פורצלן ועוד)
  • יזהה את החפצים בבית, וינקה סביבם
  • ישוב בתום העבודה בעצמו לעמדת הטעינה


מהירות ויעילות

לא לחינם נחשב ניטו לדור הבא של שואבי אבק רובוטיים – מעבר להיותו שואב אבק רובוטי חזק, הוא מתוכנן בצורה חכמה ויעילה – משמעותית יותר מכל רובוט מנקה אחר!

קרן הלייזר – בעזרתה הוא מנווט את דרכו – תאפשר לו מעבר אחד בלבד על הבית כולו (מבלי להתעכב על מקומות שכבר ניקה בהם) ולכן, יסיים את ניקוי ביתך במהירות וביעילות, וישוב בעצמו אל נקודת ההטענה, כשאתה בינתיים בעבודה, או מבלה עם משפחה וחברים.

יתרון היעילות מאפשר לניטו להיות שואב אבק רובוטי היחיד שינקה במהירות גם בתים גדולים – עד 300 מטר! – ובמידה והסוללה שלו מתרוקנת במהלך העבודה – ישוב ניטו לעמדת הטעינה, יטעין את עצמו מחדש וישוב להשלים את ניקיון הבית – מהנקודה האחרונה בה הפסיק – עד לכיסוי מלא של כל שטח הבית!

ואם יש אזורים שלא תרצה שהרובוט יכנס לתוכם – פס גובל מגנטי ייחודי, המגיע עם הרובוט – ימנע זאת.

עם שואב אבק רובוטי ניטו – תדע בוודאות שבשובך הביתה – תמצא רצפה נקיה !

לניטו עוצמת שאיבה חזקה מעוצמתם של שואבים רובוטיים אחרים.

לניטו הוא שואב אבק רובוטי החזק בעולם!


עוצמת השאיבה מאפשרת לניטו לנקות שטיחים כמעט מכל סוג, ולהעלים ביעילות: אבק, סיבים, חול, שערות, פירורי מזון ובמיוחד! שיער בעלי חיים.

ניקוי של שיער בעלי חיים – עם ניטו קל ונעים יותר לגדל חיות מחמד

מערכת השאיבה העוצמתית והאיכותית של ניטו שואב אבק רובוטי – תשאב את שיער חיית המחמד שבביתך.

בעזרת פיתוח מתקדם של מברשת חדשנית וחומר ייחודי – דוחה שיער – ישאב ניטו את שיער החתול או הכלב שלך אל מיכל מיוחד – אותו תוכל לרוקן בקלות וללא מאמץ!


מבנה ייחודי לניקיון מלא

בשונה משאר הרובוטים שואב האבק ומשואבים עגולים אחרים, לניטו מבנה ייחודי בעל חזית ישרה המאפשרת לו לנקות ביעילות קרוב לקירות ולפינות!
בחזית הרובוט ישנו פגוש רך בעל חיישנים המונעים היתקלות בחפצים המפוזרים בבית בזמן השאיבה.

בזכות הצורה הייחודית של ניטו, מברשת ייחודית ממוקמת בחזית הרובוט ומאפשרת לו ניקיון ממש עד למכשול! בניגוד לשואב אבק רובוטי עגול, שאינו מגיע עד לקיר או עד למכשול, ולכן משאיר אזורים שלמים מלוכלכים.

בנוסף, מברשת הרובוט משלבת סיליקון מיוחד המונע מרוב הלכלוך והשערות להידבק אליה, ובשונה מכל רובוט שואב אבק אחר, קל ופשוט לנקות אותו בסיום פעולת הניקיון בביתך. הלכלוך מתרכז אל מיכל האיסוף, אותו תוכל לרוקן בקלות ובמהירות, בלי להיאבק עם השערות והאבק שעל המברשות.

וגם… רק לשואב אבק רובוטי ניטו עמדת טעינה ייחודית המאפשרת לך לבחור את כיוון יציאת כבל החשמל ואוספת אליה את הכבל המיותר.

תפעול נוח ופשוט – הבית שלך נקי בלחיצת כפתור

ניטו שואב אבק רובוטי נבנה במיוחד על מנת להקל עליך, הן בניקיון הבית, אך לא פחות מכך, בתפעול הרובוט עצמו. ברוב הרובוטים שואבי האבק, התפעול והתחזוקה הנדרשים מהמשתמש רבה ומקשה, בשל הלכלוך והשערות המתלפפות על המברשות ודורשות פירוק וניקיון באופן קבוע.

ניטו עושה לך חיים קלים:
אינך חייב להיות בבית כשהרובוט בפעולה

· תוכל לקבוע תוכנית ניקיון שבועית ולהגדיר במדויק את זמני עבודת הרובוט (למשל כשאינך בבית)

· עם ניטו תקבל בית נקי ושאוב!

· עם ניטו תחזוקת הרובוט קלה: ריקון מהיר וקל של מיכל האיסוף

· לניטו שקע USB בעזרתו תוכל בקלות לשדרג ולעדכן את תוכנת ההפעלה של הרובוט.